www.cvonline.hu

DIGITÁLIS ÉRTÉKESÍTÉS ÜZLETFEJLESZTÉSI SENIOR SZAKÉRTŐ

  • A hirdetés 234 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Az OTP Bank stratégiai célkitűzése, hogy digitális banki szolgáltatásokat széles körben nyújtson ügyfelei részére, valamint hogy a digitlizációban nyújtott teljesítménye az európai élvonalhoz hasonlítva is kiemelkedő legyen. Ezen törekvés támogatására munkatársat keresünk a Digitális Értékesítés Üzletfejlesztési munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Az OTP Bank digitális felületein (Internetbank, Mobilbank) történő értékesítés fejlesztése,
  • a felületekben rejlő keresztértékesítési potenciál maximalizálása,
  • kapcsolódó megoldások és projektek kezdeményezése, menedzselése,
  • a külső és belső mérési rendszerek összehangolása – egységes online csatornamérés kialakítása,
  • online értékesítést támogató szoftverek fejlesztésében és bevezetésében való részvétel,
  • digitális értékesítési teljesítmény elemzése, prezentációk készítése,
  • kapcsolattartás társosztályokkal.

Követelmények:

  • Egyetemi/ főiskolai diploma,
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalat.

Elvárások:

  • Tapasztalat elektronikus banki csatornák (Internet bank, Mobilbank, honlap) menedzselésében,
  • innovatív gondolkodásmód, új ötletek/megoldások kezdeményezése,
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására.
  • proaktív hozzáállás,
  • pontosság, megbízhatóság,
  • angol nyelvtudás,
  • kitartó, magas színvonalú, önálló munkavégzés,
  • jó problémamegoldó, együttműködő képesség,

Amit kínálunk:

  • Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat.

Jelentkezési határidő: 2016. május 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő