www.cvonline.hu

Digitális adatelemző

  • A hirdetés 835 napja lejárt

ADDICT Interactive Kft., Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő online média- és reklámügynöksége felvételt hirdet

pozícióba!

Feladatok:

  • Analitikai rendszerekben a fiókok beállítása (célok, szűrők, szegmensek, profilok stb), tesztelése
  • Site analitika kezelése, kampányok mérőkódjainak menedzselése, nyilvántartása
  • Alapszíntű jártasság Omniture SiteCatalyst használatában
  • Ad-hoc riportok, ütemezett riportok beállítása Omniture SiteCatalyst és Google Analytics rendszerekben ügyfél kérései és/vagy ügynökségi igények alapján
  • Új weboldalakban mérőkódok beépítésének menedzselése, tesztelése, hiányosság esetén instrukciók összeállítása
  • Analitikai adatokból, ügyfél oldali CRM adatokból összetett elemzések, modellek, előrejelzések készítése
  • Kampányok felvitele és beállítása adszerverben (gemius DirectEffect), affiliate rendszerekben
  • Hirdetések specifikálása kreatív divízió felé
  • Kreatívok ellenőrzése, feltöltése affiliate és egyéb hirdetéskiszolgáló rendszerekbe (kivéve PPC)
  • Részvétel a média divízió riportjainak készítésében

Elvárások:

  • Szisztematikus és analitikus gondolkodásmód
  • 2-3 év releváns tapasztalat digitális területen
  • Problémamegoldó készség
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • Következetesség
  • Informatikai, matematikai vagy műszaki végzettség
  • MS Excel magas szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Mobiltelefon és laptop (magánhasználatra is)
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kellemes munkakörnyezet

Szakmai önéletrajzát és bemutatkozó levelét az alábbi email címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő