www.cvonline.hu
Digital Telesales Associate
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1201383
lejárt

Nemzetközi piacon élen járó, elektronikai termékeket gyártó és forgalmazó partnecégünkhöz keresünk több nyelven beszélő kollégát Digital Telesales Associate pozícióra.

Feladatok:

  • Cég meglévő ügyfelei részére új termékekkel kapcsolatos tanácsadás
  • Cold callok lebonyolítása - régi ügyfelek esetében ügyfélkapcsolat felújítása, portfólió bővítése
  • Célzott megkeresések lebonyolítása
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Megrendeléskezelő rendszerben új megrendelések regisztrációja

Elvárások:

  • Minimum 2 éves telesales területen szerzett munkatapasztalat
  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás + minimum egy idegennyelv ismerete (Francia, Német, Olasz, Orosz nyelvek valamelyike)
  • Tanulásra nyitott, pro-aktív attitűd
  • Csapatjátékos személyiség
  • Kiváló tárgyalási készség

Előnyök:

  • Salesforce rendszer ismerete
  • Elektronikai területen szerzett sales tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Piaci átlag fölötti fix összegű juttatási csomag (nem jutalék alapú bérezés)
  • Normál munkarend (nincsenek műszakok, vagy elérő időzónákban való munkavégzés)
  • Tanulási, fejlődési lehetőség - részletes tréningek
  • Pro-aktív, támogató csapat
  • Szakmai kihívásokkal teli munkakör

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.