www.cvonline.hu

Digital Marketing Specialist

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.09.24.
Jelentkezési határidő: 2016.05.09.
Hirdetés azonosító: 1039802

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Digital Marketing Specialist
Munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi u. 1-3.
Feladatok: - Acquiring new customers and maintaining their loyalty with digital marketing tools (AdWords, price comparison engines, display campaigns) in cooperation with digital marketing agency
- CRM communication (customers segmenting, reporting)
- Adhoc internet campaigns supporting sales
- Managing eCoupons
- Cost control, monthly financial reconciliation
- Constant search for new cost effective sources of conversion
Amit kérünk: To apply, please attached your CV with short covering letter in English

- Min. 2 years of experience in digital marketing in interactive agency or FMCG company
- Fluent English - a position in international structures
- Good knowledge of Google AdWords, Google Analitycs, Fabebook Ads
- Very good Microsoft Excel expertise
- Ability to work with numbers and drawing conclusions from numeric results
- Ability to learn fast new systems and tools (back office systems)
- Scrupulosity
- Initiative and ability to self-organize
Szükséges végzettség: Főiskola, vagy Egyetem
Szükséges nyelvismeret: Angol ( Közép )
Szerződés típusa: Határozatlan