www.cvonline.hu

Dietetikus/ élelmezésvezető

  • A hirdetés 282 napja lejárt

MINORITA KFT.
Önkiszolgáló étterem üzemeltetésével és gyermekétkeztetéssel
foglalkozó miskolci konyhára
keresünk 1 fő munkatársat

munkakörbe

Pozíció leírása:

  • 1000-1500 adagos konyhán ebéd ellátásban az élelmezésvezetői feladatok ellátása

Feladatok:

  • étlap, menü, napi ajánlat összeállítása különböző korcsoportokra és diétákra
  • árubeszerzés, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • konyhai adminisztrációs feladatok ellátása
  • a konyha gazdaságosságának vizsgálata és jelentések készítése
  • GHP (Jó Higiéniai Gyakorlat) ismerete és alkalmazása, a HACCP rendszer felügyelete
  • a konyhaüzem működésére vonatkozó jogszabályok (munkavédelem, tűzvédelem, fogyasztóvédelem, környezetvédelem) betartása és betartatása

Elvárások:

  • élelmezésvezetői és/vagy vendéglátóipari középfokú és /vagy vendéglátóipari felsőfokú és/vagy dietetikus szakképesítés (a felsoroltak közül legalább az egyik képzettség megléte feltétel)
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kreativitás
  • jó szervező készség
  • rendelkezik az egészséges és diétás életmódra vonatkozó táplálkozási és élelmiszer ismeretekkel
  • stabil számítógép kezelői ismeretek (MS Office, Internet)

Előny:

  • idegen nyelv ismerete
  • hasonló területen és hasonló nagyságrendű étkeztetésben szerzett kiemelkedő szakmai tapasztalat
  • konyhai raktárkezelő és tápanyag-kalkulációs szoftverek ismerete (az erre vonatkozó ismereteket a CV-ben külön kérjük kiemelni)

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Fizetés:

  • megegyezés szerint (az önéletrajzban kérjük megjelölni a bruttó fizetési igényt)

  • A jelentkezéseket kizárólag fényképes szakmai önéletrajz elküldése esetén áll módunkban értékelni!

Helyek Miskolc
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő