www.cvonline.hu

Diétás szakács - időszakos munkalehetőség -

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 856051

Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat, azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Diétás levesek és főételek elkészítése,
  • napi 30-40 adag megfőzése,
  • diétás ételek tálalása,
  • egészségügyi és higiéniai előírások betartása,
  • a csapat professzionális támogatása,
  • minőségbiztosítási előírások követése.
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • érvényes tüdőszűrő és egészségügyi kiskönyv,
  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat,
  • nagyfokú önállóság, terhelhetőség,
  • megbízható, precíz munkavégzés.
Előny:
  • Diétás ételek elkészítésében, közétkeztetésben való jártasság.
Amit kínálunk:
  • Azonnali kezdéssel, határozott idejű, kb. 1 hónapos munkavégzés,
  • heti 5 munkanap,
  • 8 órás, bejelentett munkaviszony,
  • fix bérezés: bruttó 120.000- 125.000 FT.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P: 6.00 - 14.30
  • Munkavégzés helye: Budapest 9. kerület.
Kapcsolat:
Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzzal referencia szám megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Referencia szám: SO-D1

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió