www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1026973
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
DIESEL-, GÁZ-, BIOGÁZ MOTORSZERELŐ

Feladatok:
  • DIESEL-, GÁZ- ÉS BIOGÁZ MOTOROK javítása és karbantartása;
  • Nagyteljesítményű gáz- és dízelüzemű MOTOROK, GENERÁTOROK javítása, karbantartása, hibaelhárítása;
  • ERŐMŰVI GÁZMOTOROK diagnosztizálása és karbantartása;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, szerviz partnerekkel, alvállalkozókkal;
  • Szerviz adminisztráció.

Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség (GÁZMOTOR SZERELŐ, DÍZELMOTOR SZERELŐ, GÉPSZERELŐ, AUTÓSZERELŐ);
  • Gépészmérnök végzettség előnyt jelent;
  • Minimum 2-3 év motorszerelői tapasztalat;
  • KISERŐMŰ javítási területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Alapfokú angol nyelvismeret előny;
  • B kategóriás vezetői engedély;
  • Hajlandóság esetenkénti többnapos vidéki munkavégzésre;
  • Technikus csapat tagjaként vagy ÖNÁLLÓAN történő HATÉKONY munkavégzés.

Munkavégzés helye: Budapest, illetve ügyfélnél

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Régió
Pest