Fresenius Medical Care a világ legnagyobb dialízis szolgáltató és gyártó cége, mely hazánkban 23 dialízis központotműködtet. A német tulajdonú, egészségügyi szolgáltató cégünk hatvani dialízis központjában
pályázatot hirdet az alábbi munkakörben:
DIALIZÁLÓ ORVOS

A Fresenius Medical Care a világ legnagyobb dialízis szolgáltató és gyártó cége, mely hazánkban 23 dialízis központot működtet.

A német tulajdonú egészségügyi szolgáltató cégünk pályázatot hirdet az alábbi munkakörben.

Feladatok:

  • A dializáló ápolók munkájának orvosszakmai irányítása.
  • A dialízis kezelések aktuális paramétereinek meghatározása, ellenőrzése, a beteg állapota szerinti módosítása.
  • A betegek rövid- és hosszú távú diagnosztikai és terápiás tervének elkészítése, végrehajtása, módosítása.
  • Rendszeres és nem rendszeres jelentések készítése.

Elvárásaink:

  • Általános orvosi végzettség
  • Belgyógyász vagy anaesthesiológiai és intenzív terápiás vagy nephrológus szakvizsga előnyt jelent
  • Érvényes működési igazolvány (EEKH kártya)

Munkaidő:

  • 6 napos, többműszakos munkarend
  • Műszakbeosztás 06:00 óra és 22:00 óra között, beteglétszámtól függően

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Magas színvonalú betegellátás és munkakörülmények
  • Nemzetközi háttér
  • Szakmai továbbképzéseken, külföldi konferenciákon való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye:

FMC Dialízis Center SOPRON

Jelentkezéshez szükséges szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségre várjuk.

 Kérjük az e-mail tárgyába a következőt feltüntetni szíveskedjék:

 „Dializáló orvos”

Régió
Győr-Moson-Sopron
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Egészségügy / Szociális ellátás