www.cvonline.hu

DIALIZÁLÓ ORVOS

  • A hirdetés 1176 napja lejárt

A Diaverum a világ egyik legnagyobb független szolgáltatója a vesepótló kezelések terén. A világ 18 országában, 250 klinikán, 22 000 beteg ellátását biztosítja.

Magyarországon a Diaverum Hungary Kft. 11 dialízis központjában csaknem 300 munkatársunk dolgozik, azzal a céllal, hogy gondoskodó és személyre szabott kezelést nyújtson betegeinek.

Jelenleg  budapesti és keszthelyi klinikánkra keresünk főállású

DIALIZÁLÓ ORVOS munkatársat

Fő feladatok:

  • A betegek előírás szerinti dialízis kezelésének ellátása
  • A betegek oktatása a kezelés modalitásával, az étrenddel és a gyógyszerek alkalmazásával kapcsolatos tudnivalók vonatkozásában
  • Az egészségügyi és egyéb nyilvántartások elkészítése

Elvárások:

  • Orvosi egyetemi végzettség
  • Betegellátásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Belgyógyászati vagy nephrológiai szakvizsga előnyt jelent
  • Rezidensek és szakvizsga előtt állók, valamint pályákezdő orvosok jelentkezését is várjuk

Juttatások:

  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz
  • Európai szintű munkafeltételek
  • Támogatás a szakképzés megszerzéséhez
  • Támogatás  konferenciákon és továbbképzéseken való részvételben
  • Egyéb juttatások
  • Szolgálati lakás Keszthelyen

Munkavégzés helye:

Keszthely

Budapest, X. kerület

Szakterülek:

Nephrológia

Jelentkezni lehet:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, az alábbi e-mail címre küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.

Helyek Zala
Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő