www.cvonline.hu

Dializáló nővér (felnőtt szakápoló)

  • A hirdetés 1173 napja lejárt

A Diaverum a világ egyik legnagyobb független szolgáltatója a vesepótló kezelések terén, mely 14 országban folytatja tevékenységét. Magyarországon a Diaverum Hungary Kft  11 dialízisállomásán csaknem 300 munkatársunk dolgozik.  Cégünk fő célkitűzése, hogy gondoskodó és személyre szabott kezelést nyújtson betegeinek. Jelenleg budapesti klinikáinkra keresünk több új munkatársat  az alábbi munkakörbe:

dializáló nővér (felnőtt szakápoló)

Feladatok:

  • elvégzi a betegek előírás szerinti dialízis kezelését
  • tájékoztatja, felvilágosítja a betegeket - az orvos utasítása szerint – vesebetegségükkel, diétájukkal és gyógyszeres kezelésükkel kapcsolatban
  • részt vesz az ápolási munka fejlesztésében és a betegek egészségnevelésében

Elvárások:

  • felnőtt szakápoló végzettség (nephrológiai szakápoló végzettség előnyt jelent)
  • egészségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • dialízisben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • nagy munkabírás, terhelhetőség
  • hozzáértés, törődés, elhivatottság

Munkavégzés helye: Budapest

Budapestre napi 4 vagy 6 órás részmunkaidőbe is várjuk jelentkezését.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk. Jelentkezésében jelölje meg a munkavégzés helyét, valamint hogy teljes munkaidőben, vagy részmunkaidőben kíván-e dolgozni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő