www.cvonline.hu

Dializáló Ápoló

  • A hirdetés 757 napja lejárt

A B. Braun vállalatcsoport, a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A B. Braun vállalatcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével,  gyártásával és értékesítésével foglalkozó B. Braun Medical Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A két cég mintegy 1800 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Magyarországon 18 Dialízis Központtal rendelkező B. Braun Avitum Hungary Egészségügyi Szolgáltató Zrt. Kistarcsa központjába

munkakörre munkatársat keres.

Feladatok:

  • A dialízis kezelés kivitelezése az orvos-szakmai és a vállalati belső eljárási rendnek és előírásoknak alapján
  • A betegek ellátása során etikus, udvarias magatartás tanúsítása
  • A munkaköréhez tartozó valamennyi adminisztrációs és dokumentációs feladat előírás szerinti elvégzése
  • Orvosi viziten részvétel, a beteg vizsgálatánál segédkezés
  • Gyógyszerelés, injekciózás, laborvizsgálati anyagok levétele
  • Készenléti szolgálatban való részvétel

Elvárások:

  • Legalább középfokú egészségügyi végzettség (OKJ ápolói végzettség, )
  • Nephrológiai szakápolói végzettség előny
  • Empátia, türelem
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • Kiszámítható munkahely
  • munltinacionális környezet

Egyéb információ:

  • Munkatípus: teljes idős (hetente változó munkakezdéssel)
  • Állás betöltésének kezdete: azonnal betölthető

Jelentkezni: Fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen.

2143, Kistarcsa. Semmelweis tér 1.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő