Fresenius Medical Care a világ legnagyobb dialízis szolgáltató és gyártó cége, mely hazánkban 23 dialízis központotműködtet. A német tulajdonú, egészségügyi szolgáltató cégünk hatvani dialízis központjában
pályázatot hirdet az alábbi munkakörben:
DIALIZÁLÓ ÁPOLÓ

A Fresenius Medical Care a világ legnagyobb dialízis szolgáltató és gyártó cége, mely hazánkban 23 dialízis központot működtet.

A német tulajdonú egészségügyi szolgáltató cégünk pályázatot hirdet az alábbi munkakörben

Feladatok:

  • Dialízis kezelésre szoruló betegek útmutatók szerinti ellátása
  • Kezelésekhez kapcsolódó dokumentációs teendők elvégzése
  • Betegek pszichés támogatása
  • Ápolói (OKJ -54) végzettség
  • Érvényes működési igazolvány (EEKH kártya)
  • Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) tagság
  • Segítőkész, betegközpontú személyiség

Elvárásaink:

Előnyt jelent:

  • Nefrológiai szakápoló (NEA), vagy diplomás ápolói végzettség
  • Dialízisben, belgyógyászati, intenzív vagy sebészeti osztályon szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai továbbképzés lehetősége
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budapest:

  • FMC Dialízis Központ Szent István kórház (IX. kerület)
  • FMC Dialízis Központ Szépvölgyi (III. kerület)
  • FMC Dialízis Központ Péterfy (VII. kerület)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

 Jelentkezéshez szükséges szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségre várjuk:

 Kérjük az e-mail tárgyába a következőt feltüntetni szíveskedjék: „Dializáló ápoló”

Régió
Pest
Budapest
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Egészségügy / Szociális ellátás