www.cvonline.hu

Dializáló Ápoló

  • A hirdetés 962 napja lejárt

A B. Braun vállalatcsoport, a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A B. Braun vállalatcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével,  gyártásával és értékesítésével foglalkozó B. Braun Medical Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A két cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Magyarországon 18 Dialízis Központtal rendelkező B. Braun Avitum Hungary Egészségügyi Szolgáltató Zrt. győri központjába

munkakörre munkatársat keres.

Feladatok:

  • A gépek, dializátorok előkészítése
  • A dialízis kezelés kivitelezése az orvos-szakmai és a vállalati belső eljárási rendnek és előírásoknak alapján
  • A betegek ellátása során etikus, udvarias magatartás tanúsítása
  • Gépek, székek, vérnyomásmérő mandzsetták, az alkalmazott eszközök  előírás szerinti fertőtlenítése
  • A munkaköréhez tartozó valamennyi adminisztrációs és dokumentációs feladat előírás szerinti elvégzése
  • Orvosi viziten részvétel, a beteg vizsgálatánál segédkezés
  • Gyógyszerelés, injekciózás, laborvizsgálati anyagok levétele
  • Oxigénterápia kivitelezése
  • Transzfúzió kivitelezésénél segédkezés
  • Műszerek sterilizálás előtti tisztítása
  • Sebek kezelése, fedőkötés cseréje
  • EKG készítése
  • Ételek tálalása
  • Ágyazás, ágynemű csere, ágyak fertőtlenítése
  • Műszakváltás esetén a kezelt beteg átvétele a kezelőágy mellett
  • Betegek egészségnevelése
  • Készenléti szolgálatban való részvétel

Elvárások:

  • Legalább középfokú egészségügyi végzettség (OKJ ápolói végzettség,  vagy 1975. március 01. előtt megszerzett általános ápolói végzettség)
  • Nephrológiai szakápolói végzettség előny
  • Empátia, türelem
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil, folyamatosan fejlődő cégcsoport
  • Kiszámítható munkahely
  • multinacionális környezet

Egyéb információ:

  • Munkatípus: teljes idős (hetente változó munkakezdéssel)
  • Állás betöltésének kezdete: azonnal betölthető
  • Munkavégzés helye: 9023 Győr, Magyar utca 8.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.

Mikó Ibolya, Ápolási és minőségügyi vezető

B. Braun Avitum Hungary Zrt.

9023 Győr, Magyar utca 8.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő