Fresenius Medical Care a világ legnagyobb dialízis szolgáltató és gyártó cége, mely hazánkban 23 dialízis központotműködtet. A német tulajdonú, egészségügyi szolgáltató cégünk hatvani dialízis központjában
pályázatot hirdet az alábbi munkakörben:
DIALIZÁLÓ ÁPOLÓ - BUDAPEST

Feladatok:

Dialízis kezelésre szoruló betegek útmutatók szerinti ellátása
Kezelésekhez kapcsolódó dokumentációs teendők elvégzése
Betegek pszichés támogatása

Elvárásaink:

Ápolói (OKJ 54 vagy OKJ 55), vagy ezzel megegyező szintű, önálló munkavégzésre
   jogosító, felnőtt-ápolási területen szerzett végzettség
Önállóság, felelősségteljes gondolkodás
Elkötelezett hozzáállás, nagy munkabírás
Segítőkész, betegközpontú személyiség
Érvényes működési igazolvány (EEKH kártya)
Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara (MESZK) tagság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

Nefrológiai szakápoló (NEA), vagy diplomás ápolói végzettség
Dialízisben, belgyógyászaton, intenzív vagy sebészeti osztályon szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Időbeosztás: két műszakos munkarend (2x8 óra) + készenléti szolgálat ellátása
Színvonalas munkakörnyezet, eszközök, védőfelszerelések
minden esetben rendelkezésre állása
Magas minőségű ellátás biztosítása a betegek felé
Folyamatos szakmai továbbképzés lehetősége
Stabil nemzetközi háttér
Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
FMC Dialízis központ SOTE – A Semmelweis Egyetem I. számú belklinika területén
FMC Dialízis központ Péterfy – A Péterfy Sándor Utcai Kórház területén

Jelentkezéshez szükséges szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségre várjuk.
Kérjük az e-mail tárgyában a következőt feltüntetni szíveskedjék: „Dializáló ápoló - Budapest”.

Régió
Pest
Budapest
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Egészségügy / Szociális ellátás