www.cvonline.hu

Diáküzletág Vezető

  • A hirdetés 686 napja lejárt

Ha nem ijedsz meg a kihívásoktól, ha szeretnél felelősségteljes munkát végezni, ahol szakmailag fejlődhetsz, akkor ez a lehetőség Neked szól!

Dinamikusan fejlődő, országos lefedettséggel működő diákszövetkezet élére keresünk az alábbi pozícióba munkatársat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • Diáküzletág vezetése,

  • Új ügyfelek akvirálása,

  • Szolgáltatás koordinálása,

  • Budget tervezés,

  • Belső folyamatok, rendszerek fejlesztése, kialakítása,

  • Riportálás az felső vezetés felé.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR végzettség előny),

  • Minimum 5 éves diákszövetkezetnél szerzett tapasztalat,

  • Minimum 3 éves vezetői/csoportvezetői tapasztalat,

  • Kommunikációképes angol nyelvismeret,

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,

  • Proaktív, agilis személyiség,

  • Ügyfélorientált gondolkodásmód,

  • B kategóriás jogosítvány előny.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria + bónuszjuttatás),

  • Hosszú távú együttműködés,

  • Változatos feladatok,

  • Szakmai fejlődés lehetősége.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat Juhász Gergő Belső Recruiter részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.