www.cvonline.hu

Diákmunkák Székesfehérváron

Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 1192227

Tandijra vagy fesztiválbérletre gyűjtesz? Nálunk pár hét alatt megkeresheted a szükséges összeget! Jelentkezz a Prodiákhoz! Nálunk többféle diákmunka lehetőség közül választhatsz:
Feladatok:

  • Áru összekészítői vagy Logisztikai vagy Operátori feladatok

Elvárások:
  • Betöltött 18. életév
  • Több műszakos munkarend vállalása

Juttatások:
  • Akár br. 1380 Ft-os órabér
  • Ingyenes céges buszjárat

  • Jelentkezés a fenti email cimen önéletrajzzal vagy a 06-70-66-55-615-ös telefonszámon.

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár