www.cvonline.hu

Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 712905

Multinacionális partnerünk részére azonnali kezdéssel diák munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Diákmunka

Feladatok:
  • Irodai adminisztráció segítése
  • Adatrögzítés
Elvárások:
  • Főiskolai/Egyetemi aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Microsoft Office alkalmazások aktív ismerete
  • Rugalmasság
  • Heti 2 valamint 3 munkanap vállalása a feltüntetett munkaidőnek megfelelően
Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség,
  • Stabil hátterű vállalat,
  • Folyamatos munkavégzés,
Munkavégzés helye:
  • Oroszlány, Tatabánya
Egyéb:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8-16 óra között
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.