www.cvonline.hu

Diákmunka Vállalati-kapcsolatok területen

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 694383
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal telekommunikáció területén működő partnercégünkhöz keresünk diákmunkatársat.

Feladatok:

  • Vállalati szolgáltatások üzletág támogatása
  • riportok készítése
  • adatok rendszerzése, konszolidációja, egyeztetése
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Magas szintű excel ismeret
  • Hétfőtől péntekig 8:00-18:00 között, heti min. 25 óra vállalása
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • analitikus gondolkodás mód
  • monotonitástűrés
  • gyors tanulási képesség
  • alapszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

Hétfő - keddi munkanapok vállalása

Amennyiben úgy gondolod, hogy megfelelsz a megadott feltételeknek, és hasznos munkatapasztalattal szeretnéd bővíteni szakmai tudásod, jelentkezz rá a honlapunkon történő regisztráció útján.

Játssz velünk Te is!

December 31-ig gyűjts össze minél több Szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja és szállj harcba a 100.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése