www.cvonline.hu

DIÁKMUNKA - ÜGYFÉLSZOLGÁLAT

  • A hirdetés 459 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

DIÁKMUNKA

ÜGYFÉLSZOLGÁLAT

Feladatok:

  • bejövő hívások fogadás
  • információnyújtás az ügyfeleknek

Fizetés: 750 ft/óra

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony

Előnyök:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kommunikáció szintű angol nyelvtudás

Munkaidő:

  • rugalmas, iskolához igazítva 14:00-20:00-ig

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés:  az alábbi e-mail  címen. Tárgyba írd bele: ügyfélszolgálat_WF

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok