www.cvonline.hu

Diákmunka - ügyfél átvilágítás

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 931795

Rendelkezel pár nap szabadidővel? Szeretnél pénzt keresni? Ki akarod próbálni magad, tapasztalatokat akarsz szerezni? Társalgási szinten beszélsz spanyolul? Itt a lehetőség! Nemzetközi olajvállalat csapatába keresünk diákokat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:
  • munkakörrel járó adminisztrációs feladatok ellátása
  • ügyféladatok ellenőrzése
  • folyamatos együttműködés a belső osztályokkal
Elvárások:
  • nappali aktív tagozatos hallgató jogviszony
  • magabiztos, erős angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • erős felhasználói excel tudás
  • előny a hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • bruttó 830 Ft/óra
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • azonnali kezdés
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, 9. kerület
  • Munkaidő:
  • hétfőtől péntekig hetente minimum 25 óra
Kapcsolat:
Jelentkezés: Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod az alábbi e-mail címre:
E-mail cím megjelenítése.
Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: BP-ÜGY