www.cvonline.hu

Diákmunka - Tiszaújváros

  • A hirdetés 790 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA - Tiszaújváros

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal diákokat.

Feladatok az alábbi területen várhatóak:

  • összeszerelés
  • válogatás
  • javítás
  • logisztikai tevékenység
  • minőségellenőrzés
  • hangoló operátor
  • adminisztráció
Elvárások:
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • pontos, precíz munkavégzés
  • 1 éven belüli tüdőszűrés

Munkaidő:

Hétfőtől szombatig, az alábbi műszakokban:

  • délelőtt: 06:00-14:00,
  • délután: 06:00-14:00,
  • éjszaka: 22:00-06:00.

Fizetés:

Bruttó 620 Ft/óra + műszakpótlék => 806 Ft/óra, 930 Ft/óra, 1116 Ft/óra

Jelentkezőket várunk:

Miskolc, Debrecen és Nyíregyháza környékéről egyaránt. (Bejárás támogatott!)

Jelentkezni: az alábbi email címen NÉV és TELEFONSZÁM megjelölésével. A tárgyba írd bele: TISZAÚJVÁROS.