www.cvonline.hu

Diákmunka - tervező mérnök gyakornok

  • A hirdetés 837 napja lejárt

Harsányi munkavégzésre, keresünk nappali tagozatos, mérnök hallgató, egyetemista diákot

Tervezőmérnök gyakornok

munkakör betöltésére

Feladat:

- mezőgazdasági talajművelő gépek fejlesztését és gyártási dokumentációjának készítését végző mérnökök munkájának támogatása

- új gépek 3D-s modelljeinek készítése, illetve 3D-s modellekről 2D-s rajz dokumentáció készítése Solid Works programban

Elvárás

- gépészmérnöki, nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony

- Solid Works program ismerete

Értékelt kvalitások

- mezőgazdasági ismeretek

- mezőgazdasági talajművelő gépek ismerete

Amit nyújtunk

- kiváló szakmai gyakorlat megszerzése

- munkahely biztosítása a tanulmányok befejezése utáni első pillanattól

- versenyképes gyakornoki bérezés

Helyek Miskolc
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő