www.cvonline.hu

Diákmunka szervező

  • A hirdetés 966 napja lejárt

- Diákok toborzása pénztárosi és árufeltöltő pozíciókra
- Projektek nyomon követése
- Hirdetések kezelése
- Bér előkészítési feladatok
- Egyéb adminisztratív teendők ellátása

Amit kínálunk:
- Fiatalos munkakörnyezet
- Rugalmas munkaidő
- Időarányos órabéremelés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küld el fényképes önéletrajzod az órabérigény megjelölésével. A tárgyba kérlek, írd bele: Diákmunka szervező

Munka időpont: Hosszú távú folyamatos munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, XI.kerület

Bérezés: bruttó. 625 Ft/óra

Elvárás

- Min. középfokú végzettség
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Legalább heti 30 óra vállalása
- MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel)
- Határozott fellépés, rátermettség
- Gyors, proaktív munkavégzés
- Tanulékonyság, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Pontos, precíz munkavégzés

Előny:
- Azonos munkakörben szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány és saját autó