www.cvonline.hu

DIÁKMUNKA (SOPRON) (6160)

  • A hirdetés 1158 napja lejárt

A Pannon-Work Iskolaszövetkezet soproni partnereihez diák munkavállalókat keres az alábbi feladatok elvégzésére:

Feladatok:
•Árufeltöltés
•Betanított fizikai munka
•Kisegítő felszolgálás
•Forgalomszámlálás április 23-24, csak 18 éven felül!
•Adminisztratív munka

Elvárások
•Aktív nappali diák jogviszony
•Egészségügyi és szellemi alkalmasság
•Pontos, precíz, megbízható, döntőképes, proaktív, határozott személyiség
•Képesség önálló és csapatbeli munkavégzésre

Előnyt jelent:
•Tagsági jogviszony a Pannon-Work Iskolaszövetkezetnél

A Pannon-Work Iskolaszövetkezet soproni telephelyére diák ügyfélszolgálatost keres.

Feladatok:
•Elsősorban ügyfélszolgálati teendők ellátása
•Operatív részvétel az iroda munkájában
•Kapcsolattartás a diákokkal
•Diákprojektek szervezésében való aktív részvétel

Elvárások
•Jó kapcsolatteremtő képesség
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret és jártasság

•Széles, kiterjedt kapcsolati rendszer
•német nyelv ismerete

Munkavégzés helye:
Sopron

•fényképes önéletrajzzal E-mail cím megjelenítése  e-mail címen.

•személyesen irodánkban: Sopron, Csengery u. 14. tel.szám:70/9434767
 Nyitva tartás:  H-P 12-15 30
•a jelentkezéshez szükséges: adószám, Taj szám, diákigazolvány, bankszámlaszám és egy nappali, eredeti, aktív, érvényes, II. féléves iskolalátogatási igazolás