www.cvonline.hu

Diákmunka - Saslik tűzés

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1158053

Élelmiszeripari partnercégünk részére keresünk diákokat. Saslik tűző munkára.
Feladatok:

  • betanított könnyű fizikai munka
  • Saslik tűzés vagy húscsík pakolás

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 2-3 hétköznap vállalása
  • Pörgős, a monotonitást jól viselő csapatjátékos diákok jelentkezését várjuk

Juttatások:
  • Kiemelt órabér Br.: 800 Ft.-Br.:880 Ft.
  • Folyamatos munkalehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Utazási támogatás

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Ha felkeltettük az érdeklődésedet, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre vagy a "jelentkezem" gombra kattintva. Személyesen is kereshet minket a 6724 Szeged, Zászló utca 4. szám alatt vagy a hirdetésben szereplő elérhetőségen. Telefon: +3620-66-55-266 E-mail cím megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Mórahalom

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Csongrád