www.cvonline.hu

DIÁKMUNKA NYELVTANÁR

  • A hirdetés 692 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

Szerezd meg szakmai tapasztalatod még tanulmányaid alatt!

Feladatok:

  • nyelv oktatása
  • diákok felkészítése nyelvvizsgára
  • dolgozatok, számonkérések javítása

Fizetés: 1200-2000 ft/óra

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú nyelvi tanulmányok
  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony

Nyelvek:

  • angol vagy német vagy francia vagy spanyol vagy olasz

Munkaidő:

  • változó

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Jelentkezés az alábbi e-mail címen. Tárgyba írd bele: NYELVTANÁR_GYAKORNOK_ANGOL/NÉMET/FRANCIA/SPANYOL/OLASZ

Légy ismerősünk, így folyamatosan értesülhetsz friss munkáinkról.
HONLAPUNK: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Oktatás / Képzés
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Olasz, Spanyol, Francia, Német, Angol