www.cvonline.hu

Diákmunka - könnyű fizikai munka

  • A hirdetés 660 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

KÖNNYŰ FIZIKAI MUNKA

A Job Force Iskolaszövetkezet nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat keres könnyű fizikai munka pozícióba.

Feladatok:

  • chip felszerelése

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszonnyal is lehet jelentkezni
  • 18. életév betöltése
  • precíz munkavégzés

Munkavégzés helye: Vecsés

Munkaidő: 2015.08.03. – 2015.08.07.

Kezdés: 5:30- 13:30

Fizetés: br. 650 Ft +100 Ft bónusz /óra

Jelentkezni SMS-ben a +36 20 359-2222 számra a Könnyű fizikai munka + Vecsés + Neved elküldésével lehet.

E-mailben: az alábbi e-mail címen lehet a név, telefonszám megjelölésével.

A tárgyba írd be: Könnyű fizikai munka - Vecsés

Aktuális munkáinkról itt olvashatsz: jobforceiskolaszov

Légy ismerősünk Facebookon, így folyamatosan értesülhetsz friss munkáinkról.

HONLAPUNK: Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok