www.cvonline.hu

Diákmunka-Könnyű fizikai munka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 761981

A Prohumán Kft. multinacionális gyártó partnere megbízásából könnyű fizikai betanított munkára keres diákokat az alábbi feltételekkel, azonnali munkakezdéssel:

Feladatok:
  • egyszerűbb mechanikai szerelési feladatok ellátása,
  • csomagolás,
  • kézi anyagmozgatás a termelési területen,
  • munkaterület tisztántartása.
Elvárások:
  • nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony,
  • heti 2-3 napon műszakok vállalása-akár hétvégén is,
  • műszakos munkarend vállalása,
  • napi 12 órás műszakok vállalása,
  • jó kézügyesség,
  • monotónia tűrés,
  • terhelhetőség,
  • önállóság,
  • precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előny.
Amit kínálunk:
  • munkába járás személyzeti autóbusz járatokkal,
  • folyamatos munkalehetőség,
  • modern munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődés lehetősége.
Munkavégzés helye:
  • Tiszaújváros
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.