www.cvonline.hu

DIÁKMUNKA JAVA FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 463 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

JAVA FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Komplex projektek teljes, vagy szoftverfejlesztési alprojektjeinek tervezése/ felügyelete/ végrehajtása
  • Pre-sales folyamatok szakmai támogatása pályázati dokumentáció vonatkozó szakmai részeinek megírásával
  • Tervező-, fejlesztő-, karbantartóeszközökkel kapcsolatos szakértés, oktatás
  • Tesztelési feladatok tervezése, irányítása, végrehajtása
  • Szolgáltatással kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:

  • Minimum 1 év fejlesztői tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Alkalmazásfejlesztés, tervezés Java EE környezetben
  • Alapvető Linux ismeret
  • Oracle/MySQL/Postgre adatbáziskezelő ismeretek
  • Angol nyelvtudás (írásos szakmai angol ismerete)

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapatban való részvétel, karrierlehetőség
  • A teljesítmény és szakértelem támogatása, elismerése
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kulturált környezet, barátságos munkahelyi légkör

Fizetés:
br.: 1200 ft/óra

Az alábbi e-mail címen önéletrajzzal. A tárgyba írd be: JAVA FEJLESZTŐ

Bővebb infó: A +36 20 359 22 22-es telefonszámon.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő