www.cvonline.hu

DIÁKMUNKA IRODAI ADMINISZTRÁTOR

  • A hirdetés 396 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

IRODAI ADMINISZTRÁTOR

A Job Force Iskolaszövetkezet partnercége számára keres nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat

Feladatok:

  • borítékolás
  • lefűzés
  • irodai kisegítés

Fizetés: br.: 700 Ft/óra

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappalis hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappalis hallgatói jogviszony
  • precíz munkavégzés

Munkaidő: kötetlenül vállalható hétfőtől péntekig

Munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület

E-mailben: az alábbi e-mail címen. A tárgyba írd bele: ADMIN_III.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok