www.cvonline.hu

Diákmunka - Édesipari betanított munka

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1077434

Neves partnerünk megbízásából édesipari területre keresünk diákokat könnyű fizikai betanított munkára
Feladatok:

  • Édesipari termékek csomagolása,
  • Anyagmozgatás a termelési területen,
  • Késztermékek minőségének ellenőrzése.

Elvárások:
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Jó kézügyesség,
  • Monotónia tűrés,
  • Heti legalább 2 napon munkavégzés vállalása (hétfőtől szombatig terjedő időszakban).

Juttatások:
  • Hosszú távú, rugalmas munkalehetőség.

Előnyök:
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat,
  • Heti több napon műszakok vállalása,
  • Kitartás, megbízhatóság.

Nyelv:
  • Magyar

  • Jelentkezés módja: a megadott e-mail címre küldött önéletrajzzal.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc