www.cvonline.hu

Diákmunka Dunaharasztin

  • A hirdetés 955 napja lejárt

DIÁKMUNKA

Dunaharasztin

Egy nagy múltú szoftverfejlesztő cég keres munkatársat egy fiatalos csapatba.

Feladat:

  • Excel táblák kezelése (adatok összesítése, függvények szerkesztése, szűrések beszúrása stb.)

Elvárások:

  • Magabiztos Excel használat (ECDL vizsga)

Előny:

  • Könyvelési feladatokban szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti. A helyszín a HÉV-től is könnyen megközelíthető, Pesti bérlettel elérhető.

Órabér: bruttó 750/óra

Azonnali kezdési lehetőség!

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésedet kérlek, küld el önéletrajzod az alábbi e-mail címre a betölteni kívánt pozíció megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő