www.cvonline.hu

Diákmunka - Budapest, 4. kerület

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Diákmunka Budapest 4. kerületében!

A Diákmánia Iskolaszövetkezet azonnali kezdéssel rugalmas időbeosztással diákokat keres csomagolási feladatok ellátására

Feladatok:

  • Áru összekészítés lista alapján,
  • csomagolás, címkézés.

Munkaidő:

  • Rugalmas munkaidőbeosztás, a munkavégzés napi 4-6-8-12 órában is lehetséges hétfőtől vasárnapig.

Munkavégzés helye: Budapest 4. kerület

  • Kitartó vagy és szorgalmas,
  • nem szeretnél egy számítógép előtt ülni egész nap, szereted a pergős, lendületes feladatokat

Elvárások:

  • Heti min 30-32 óra vállalása
  • folyamatban lévő nappali, levelezős, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • fizikai munkára való képesség
  • megbízhatóság, rendszerszemlélet,
  • kitartó személyiség

Br. 900 Ft-os órabér, vasárnap br 1350 Ft/óra!
Évhalasztó, levelezős és passzívos diákok jelentkezését is várjuk!

Jelentkezéshez írj e-mail-t az alábbi e-mail címre vagy hívd a 20/3933-446-os vagy a 20/401-7059-es telefonszámot! A helyek korlátozottak, legyél te az első, nehogy lemaradj!

Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem > Csomagoló
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok