www.cvonline.hu

DIÁKMUNKA BETANÍTOTT OPERÁTOR - VESZPRÉM

  • A hirdetés 489 napja lejárt

DIÁKMUNKA
BETANÍTOTT OPERÁTOR - VESZPRÉM

Szükséged lenne egy kis zsebpénzre? Suli mellett is vállalnál be valami melót?
Akkor jelentkezz nálunk!

Feladatok:

  • minőség-ellenőrzés

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig PASSZÍV nappali tagozatos jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • heti 2-3 nap vállalása
  • pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő: három műszak 06-14 és 14-22 és 22-06-ig

Munkavégzés helye: Veszprém

Megközelítés: céges busszal

Fizetés: br. 650 Ft/óra - br. 780 Ft/óra - br. 910 Ft/óra

Név, telefonszám, születési dátum és lakóhely elküldésével az alábbi e-mail címen. Tárgyba írd be: OPERÁTOR_VESZPRÉM

További információ:

06-20/216-4944

Légy ismerősünk, így folyamatosan értesülhetsz friss munkáinkról.
HONLAPUNK: Link megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok