www.cvonline.hu

Diákmunka - Autóalkatrészt forgalmazó céghez

Hozzáadva: 2017.07.19.
Hirdetés azonosító: 1159192

Diákmunka - Autóalkatrészt forgalmazó céghez!
Feladatok:

  • Rendelés összekészítés
  • Forgalmazásban való segédkezés

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Nagyfokú önállóság, talpraesett és problémamegoldó készség
  • Jó állóképesség
  • Heti minimum 2-3 nap vállalása

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bérezés: bruttó 850 -900 Ft/óra

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a megadott email címre.