www.cvonline.hu

Szakmai gyakorlat?
Hosszú távú diákmunka?
Nálunk a helyed!

Az Alcoa Köfém Kft. adminisztratív irodai diákmunkára aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező főiskolai vagy egyetemi hallgatót keres, délelőttös és / vagy délutános munkavégzéssel.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte,
  • Hosszú távú munkalehetőség, minimum heti 3-4 nap vállalása,
  • Angol nyelv minimum középfokú ismerete,
  • Office programok (Word, Excel, Outlook, Visio) felhasználói szintű ismerete,
  • Gyors és pontos munkavégzés,
  • Monotóniatűrés.

Feladatok

  • Területek munkájának adminisztratív támogatása,
  • Excel tábla kezelés,
  • Számítógépes adatbevitel.

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal

Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...
Budapest

C# Developer

On behalf of our multinational partner - who ha...
Budapest

CNC gépkezelő

Human Centrum Kft.

Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére k...
Somogy