www.cvonline.hu

Szakmai gyakorlat?
Hosszú távú diákmunka?
Nálunk a helyed!

Az Alcoa Köfém Kft. adminisztratív irodai diákmunkára aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező főiskolai vagy egyetemi hallgatót keres, délelőttös és / vagy délutános munkavégzéssel.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte,
  • Hosszú távú munkalehetőség, minimum heti 3-4 nap vállalása,
  • Angol nyelv minimum középfokú ismerete,
  • Office programok (Word, Excel, Outlook, Visio) felhasználói szintű ismerete,
  • Gyors és pontos munkavégzés,
  • Monotóniatűrés.

Feladatok

  • Területek munkájának adminisztratív támogatása,
  • Excel tábla kezelés,
  • Számítógépes adatbevitel.

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal

Egyéb hasonló állások Önnek
Munkaerő kiválasztási koordinátor

Work Force Kft.

Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, utazni, pre...
Magyarország

Külkereskedelmi asszisztens

Multinacionális FMCG területén tevékenykedő par...

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Multinacionális gyártóvállalati partnerünk ...