www.cvonline.hu

Diákmunka a fehérvári irodánkban!

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1153277

Nagy ismeretségi körrel rendelkezel? Te vagy a társaság motorja? Akkor nálunk a helyed diák toborzóként! Legyél pörgős, kreatív és proaktív és nálunk egész évben dolgozhatsz rugalmas időbeosztásban!
Feladatok:

  • Diákok toborzása partnercégeink által kínált munkakörökre
  • Adatbázis vezetés, riportok elkészítése
  • Toborzási kampányok megszervezése
  • Munkavégzés: heti 30 óra
  • Bérezés: alapbér+teljesítmény bónusz

Elvárások:
  • Nappali tagozatos érvényes diákigazolvány (Életkor: 18+)
  • Határozott, magabiztos, sikerorientált személyiség

Juttatások:
  • Laptopot, mobilt adunk, hirdetési felületeinket használhatod, bevezetünk a toborzás rejtelmeibe, a többi csak rajtad múlik;)
  • Cél: minél több diák elhelyezése Iskolaszövetkezetünkön keresztül!
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Távirda utca 18.

  • Fényképes önéletrajzodat várjuk a fenti email címre!

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár