www.cvonline.hu

Diákmunka – számviteli/pénzügyi területen

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 1028121

Rendelkezel pár nap szabadidővel? Szeretnél pénzt keresni? Ki akarod próbálni magad, tapasztalatokat akarsz szerezni? Társalgási szinten beszélsz spanyolul? Itt a lehetőség! Nemzetközi olajvállalat csapatába keresünk diákokat az alábbi feltételekkel:
Feladatok:

  • adminisztrációs feladatok
  • kapcsolattartás ügyfelekkel
  • számviteli és/vagy pénzügyi osztályok támogatása

Elvárások:
  • nappali aktív tagozatos hallgató jogviszony
  • felsőfokú tanulmányok gazdasági területen
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • előny magabiztos német nyelvtudás
  • erős felhasználói szintű excel tudás
  • érdeklődés a pénzügyi szféra iránt
  • analitikus szemléletmód

Juttatások:
  • bruttó 830 Ft/óra,
  • nemzetközi munkakörnyezet.
  • azonnali kezdés,
  • hosszú távú munkavégzés

  • Ha érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod. Kérlek, a tárgy mezőben tüntesd fel az alábbi referenciaszámot: BP-SZP

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület Munkaidő: hétfőtől péntekig hetente minimum 25 óra