www.cvonline.hu

diáklányokat bolti eladó (kisegítő)

Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1051288

Polgárról és környékéről keresünk munkakörbe azonnali kezdéssel!
Feladatok:

  • Vásárlók köszöntése, eligazítása,
  • termékek ajánlása, segítség a kívánt áru kiválasztásban.

Elvárások:
  • kereskedelmi érzék és vevőközpontú hozzáállás,
  • könnyű kapcsolatteremtő készség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • ápolt megjelenés, pozitív hozzáállás.

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér,
  • dinamikus, jó csapat
  • nagy múltú, minőségi, stílusos márka képviselője lehetsz

Előnyök:
  • Angol nyelvtudás,
  • értékesítési tapasztalat.

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet kérjük fényképes önéletrajzodat küldd el a megadott e-mail címre, vagy kattints a Jelentkezés gombra.

Munkavégzés helye:
  • Polgár