www.cvonline.hu

DIÁK SALES ASSZISZTENS A TNT-NÉL, FERIHEGYEN!

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon XVIII. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Ha a táblázatok és a grafikonok nem jelentenek gondot, esetleg még a függvényekhez is értesz, akkor már csak jelentkezned kell!

Diák sales asszisztens

Feladatok:

  • táblázatos árajánlatok számítása tarifákból
  • havi forgalmi riport szűrése TSM területekre, táblázatok kiküldése
  • webes felületről adatok excel táblázatba rendezése

Megbízási díj: br. 1000 Ft/óra

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappali aktív, vagy 25 éves korig passzív tagozatos tanulói jogviszony
  • erkölcsi bizonyítvány, illetve orvosi alkalmassági, melyek beszerzésében segítünk
  • rugalmasság
  • önálló, proaktív gondolkodásmód
  • profi Excel használat (függvények)
  • hosszútávú munkavállalás

Feladatellátás ideje:

  • heti 1 x 4 óra
  • hétfőtől péntekig 8:00 - 16:00 között

Feladatellátás helye: Budapest, Ferihegy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, a lenti e-mail címen tudsz jelentkezni az állásra.

Helyek XVIII. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok