www.cvonline.hu
Recepciós (Referenciaszám: PJ4873)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1075511

RECEPCIÓS

Munkakörbe keresünk diák munkavállalót székesfehérvári partnercégünk részére

Feladatok:
- Recepciós feladatok ellátása
- Adminisztráció
- Ügyfelek fogadása
- HR osztály munkájának támogatása

Elvárások:
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Heti minimum 3 munkanap vállalása
- Talpraesett személyiség, precizitás, kiváló kommunikációs készség
- Munka vállalása hosszú távon
- Középfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk:
- Tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális vállalatnál
- Utazástámogatás
- Erzsébet utalvány

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.