Diák munkavállalókat keresünk gépkiszolgáló, előkészítő, csomagoló munkakörbe (Referenciaszám: PJ4782)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.11.17.
Hirdetés azonosító: 1070793
lejárt

Székesfehérvári partnercégünk megbízásából

Gépkiszolgálás, előkészítés, csomagolás

munkakörbe keresünk diákokat

Feladatok:
- Termelési folyamat segítése,
- Alkatrészek összeszerelése, gépek kiszolgálása
- Anyagok előkészítése és csomagolás

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- 18. életév betöltése
- 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:
- Kiemelt bérezés: 700 Ft/óra
- Műszakpótlékok
- Folyamatos munkalehetőség nyáron
- Barátaiddal együtt is vállalhatsz műszakot

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Várható kezdés: azonnal

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió