Diák irodai adminisztrátort keresünk multinacionális partnecéghez (Referenciaszám: PJ4959)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1082159
lejárt

ADMINISZTRÁCIÓS
feladatok ellátására keresünk diákokat Székesfehérvárra

Feladatok:
- Adatrögzítés, táblázatkezelés, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti min 3 munkanap vállalása irodai munkarendben
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Pontos, precíz munkavégzés

Előny:
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Hosszú távú munkalehetőség
- Tapasztalatszerzési lehetőség

Várható kezdés: azonnal

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.