www.cvonline.hu
Diák informatikai területre (Referenciaszám: PJ4903)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.03.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1082110
lejárt

Székesfehérvári partnerünk megbízásából

IT területre

keresünk diákokat

Feladatok:
- Windows szerver / MS SQL szerver adatbázis felügyelet

- Kliens számítógép telepítés
- Szoftware-hardware nyilvántartás karbantartása
- Lokális hálózat monitorozás
- Rendszer mentések felügyelete
- SQL riportok készítése (SQL nyelv alapszintű ismerete)

Elvárások:
- Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
- Minimum heti 3-4 nap vállalása,
- Min. középszintű angol nyelvtudás
- Hálózat ismeretek
- Gyors és pontos munkavégzés
- Monotóniatűrés

Munkavégzés helye:
- Székesfehérvár

Órabér:
- Bruttó 700 Ft/óra

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.