www.cvonline.hu

Diagnosztikus Operátor

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.10.24.
Jelentkezési határidő: 2015.10.28.
Hirdetés azonosító: 677982
lejárt

Flex állások

Flextronics, amerikai multinacionális vállalat, elektronikai termékek gyártásával és szervizelésével foglalkozik világszerte. Ügyfelei vezető elektronikai, távközlési, informatikai cégek.

Tevékenységünk bővítéséhez  keresünk  új kollégákat budapesti és gyáli telephelyeinkre az alábbi munkakörbe:

Diagnosztikus operátor

Feladatok:

  • Hibakeresés meghibásodott elektronikai termékekben
  • Az analizált gépek javítása, szerelése
  • A javított gépek tesztelése
  • Számítógépes adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes szoftver ismeretek
  • Hibakeresésben, javításában szerzett szakmai tapasztalat előny
  • Mérőműszerek  (multiméter, osszcilloszkóp) használatában és alkatrész szintű hibakeresésben szerzett tapasztalat előny
  • Alapfokú angol nyelvismeret előny
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Stabil munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem továbbítsa önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a pozíció és fizetési igény megjelölésével.

Kategória
Szakmunka / fizikai munka, Gyártás / Termelés, Elektronika / Telekommunikáció
Régió
Budapest
Gyál