www.cvonline.hu

Devops/Release engineer

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva
Feladatok
  • Automatizálási mérnöki tervezőrendszer egy beépülő komponensének fejlesztése
  • Innovatív témában, új termék integrálása az opciós csomag részeként
  • Fejlesztői csapatok támogatása, folyamat koordináció
  • TFS build process és build definíciók karbantartása, fejlesztése
  • Release management teendők
  • Branch struktúra kialakítása, karbantartása
  • VMWare/ESX tesztkörnyezet karbantartás
  • Build és tesztelés automatizált folyamatainak karbantartása, fejlesztése
  • Integráció szervezése (FI, RI)
Elvárások
  • 2+ év tapasztalat Devops területen
  • Kiváló kommunikációs készség, aktív kommunikáció a fejlesztési folyamat résztvevőivel
  • Támogatói szemlélet
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • TFS ismerete
  • PowerShell és Batch Script ismeret
  • Windows Workflow Foundation ismeret
  • Virtualizációs és integrátori tapasztalat
Előnyök
  • Német nyelv ismerete
  • C# ismeretek
Amit partnerünk kínál
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz nemzetközi környezetben
  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Utazási lehetőség, nemzetközi tapasztalatszerzés
  • Kötetlen munkarendben dolgozhatsz
  • Családbarát munkahely
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőséget biztosítunk