www.cvonline.hu

DevOps / Release Engineer (B36devops)

  • A hirdetés 9 napja lejárt

DevOps / Release Engineer

Partnerünk nemzetközi szinten diktálja az ütemet automatizálási területen, budapesti csapatában keresünk DevOps / Release Engineer pozícióba új kollégát.

Pozíció azonosító: B36devops
Szükséges nyelvtudás:
Angol - középfok, Német - alapfok

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok

  • Automatizálási mérnöki tervezőrendszer egy beépülő komponensének fejlesztése
  • Innovatív témában, új termék integrálása az opciós csomag részeként
  • Fejlesztői csapatok támogatása, folyamat koordináció
  • TFS build process és build definíciók karbantartása, fejlesztése
  • Release management teendők
  • Komponens beszállítások koordinációja és integrálása
  • Branch struktúra kialakítása, karbantartása
  • VMWare/ESX tesztkörnyezet karbantartás
  • Build és tesztelés automatizált folyamatainak karbantartása, fejlesztése
  • Integráció szervezése (FI, RI)
  • Software fejlesztési / tesztelési lehetőség

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Támogatói szemlélet
  • Kommunikációképes  angol nyelvtudás
  • Minimum alapszintű Német nyelvismeret
  • TFS ismerete
  • PowerShell és Batch Script ismeret
  • Windows Workflow Foundation ismeret
  • Virtualizációs tapasztalat
  • Integrátori tapasztalat

Előny

  • C# ismerete

Amit a cég kínál:

  • Dinamikus érdekes feladatok
  • Külföldi projektekben való részvétel lehetősége
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kerékpárosbarát munkahely
  • Rugalmas munkarend

Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Rendszerintegrátor
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német