www.cvonline.hu

DevOps mérnök

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1070536
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Megbízónk üzleti alkalmazásainak fejlesztéséhez, teszteléséhez, kiadáskezeléséhez és üzemeltetéséhez kapcsolódó folyamatok automatizálása és üzemeltetése.

Feladatkör, felelősségek:

Megbízónk üzleti alkalmazásainak fejlesztéséhez, teszteléséhez, kiadáskezeléséhez és üzemeltetéséhez kapcsolódó folyamatok automatizálása és üzemeltetése, Continuous Delivery szemléletet követve.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

§ Linux szerverek felhasználói szintű átfogó ismerete

§ Legalább egy script nyelv ismerete: Bash, Python

§ Szoftverfejlesztési tapasztalat

§ Automatizálás iránti elkötelezettség

§ SCM rendszerek ismerete (SVN, Git)

§ Alapszintű angol nyelvtudás

§ Csapatszellem

§ Nyitottság új technológiák megismerésére

Előnyt jelent

§ Konténer tehcnológiák ismerete (Docker, rkt, lxc)

§ Continous Delivery szemlélet ismerete

§ Jenkins Continous Integration alkalmazás ismerete

§ Maven, Gradle ismerete

§ Objektumorientált programozási nyelv ismerete

Nyelvtudás:

Alapszintű angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk energetikai piacon tevékenykedő, dinamikusan fejlődő, vezető szoftverfejlesztő cég.

Amit megbízónk kínál:

•Motiváló, segítőkész csapattársak

•A legkorszerűbb eszközök

•Nemzetközi projektekben való részvétel

•Karrierlehetőség

•Iroda extrákkal (pl. Xbox, csocsó, házimozi)

•Szakmai kiteljesedés (képzések, angol nyelvtanfolyam, publikációs lehetőségek)

•Emberbarát hozzáállás

•Könnyű megközelíthetőség

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.