www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1075082

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk az energetikai informatikai piacon tevékenykedő, dinamikusan fejlődő magyar középvállalat számára keresünk DEVOPS MÉRNÖKÖT. Rendszereik új alapokra helyezik az energiával való kereskedelem, szállítás, tárolás, termelés üzleti lehetőségeit. Fiatalos cég, nemzetközi mércével mérve is unikális kompetenciákkal, kategóriateremtő megoldásokkal. Szakértő csapatuk rendkívül gyorsan bővül, a gáz- és villamosenergia-piac legnagyobb szereplői számára dolgoznak itthon és külföldön.

DEVOPS MÉRNÖK (E-I07)

Főbb feladatok:
  • A leendő munkatárs feladata az üzleti alkalmazásaink fejlesztéséhez, teszteléséhez, kiadáskezeléséhez és üzemeltetéséhez kapcsolódó folyamatok automatizálása és üzemeltetése, Continuous Delivery szemléletet követve.
  • A DevOps mérnök beépül a Continuous Delivery csapatba majd egy termékfejlesztői csapat dedikált tagja lesz.
Elvárások
  • Linux szerverek felhasználói szintű átfogó ismerete
  • Legalább egy script nyelv ismerete: Bash, Python
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Automatizálás iránti elkötelezettség
  • SCM rendszerek ismerete (SVN, Git)
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Csapatszellem
  • Nyitottság új technológiák megismerésére
Előnyt jelent
  • Konténer tehcnológiák ismerete (Docker, rkt, lxc)
  • Continous Delivery szemlélet ismerete
  • Jenkins Continous Integration alkalmazás ismerete
  • Maven, Gradle ismerete
  • Objektumorientált programozási nyelv ismerete
Mit kínálunk
  • Motiváló, segítőkész csapattársakat
  • A legkorszerűbb eszközöket
  • Nemzetközi projektekben való részvételt
  • Karrierlehetőséget
  • Irodát extrákkal (pl.: kávégép, tisztított víz, házimozi, Xbox, csocsó, dart)
  • Szakmai kiteljesedést (képzéseket, publikációs lehetőséget)
  • Emberbarát hozzáállást
  • Könnyű megközelítést
Milyen az ideális jelölt
  • Agilis
  • A minőség megszállottja
  • Tudja, hogy a tanulás nem ért véget az iskolapadban
  • Szereti használni a fejét
  • Ügyfélbarát
  • Van képzelőereje
  • Speaks English
Munkavégzés helye: Budapest
Kezdés: Azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja fényképes angol és magyar Word formátumú önéletrajzát az oldalon. és küldje el motivációs levelét is.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió